Ühingust

Koolitaja: “Olen esmaabialaste koolituste läbiviimisega seotud olnud juba alates 2008 aastast. Põllumajandusalaste jm koolituste läbiviimisega olen tegelenud juba veelgi varasemast ajast. Et aga pakkuda oma tuttavatele  ja tõsistele esmaabi huvilistele võimalust saada ka nn. ametlikke koolitusi koos vastavate tunnistustega, sai lõpuks asi tõsisemalt kätte võetud ja 2017 aasta jaanuaris sai asutatud ning Äriregistris registreeritud osaühing ViVANTA.”

Ühingu tegevusalad:

  • Meditsiin ja tervishoid – esmaabi koolitused vastavalt Sotsiaalministeeriumi poolt 27.03.2017 välja antud tegevusloale. Esmaabialaste tugiteenuste osutamine kultuuri- ja spordiüritustel. 
  • Seiklus-ja meeskonnatööalased koolitused,  Kokkuleppel on võimalik läbi viia ka keskkonna ja avaliku esinemise alaseid koolitusi. 
  • Põllumajandus ja loomakasvatus, sh TR teenuse ja JK alase aretusprogrammi rakendamisega seotud koolituste ning muude erialaste tegevuste läbiviimine.
  • Sotsiaalmeedia turundus ja kommunikatsioonijuhtimine.

Huvi korral võta ühendust ja küsi pakutavate teenuste kohta täpsemalt.

Väike nutikusküsimus:
Mida arvad, kas sõnal ViVANTA on ka mingi tähendus ja kuidas see sinu arvates seonduks ühingu tegevusega.  Meil on vastus teada, kas õnnestub see teada saada ka sinul? Kui midagi huvitavat leiad, siis taaskord ootame sinu tagasisidet sellest meie tagasiside lehel.